O firmie

Wszystko zaczęło się w roku 1989, gdy prezes Mirosław Spiczonek postanowił otworzyć firmę produkcyjno handlową. Firma POLARIS zajmowała się w tym czasie przetwórstwem tworzyw sztucznych i metalu. Zaczynaliśmy od produkcji części rowerowych. Po odniesionym sukcesie rozszerzyliśmy zakres naszych usług otwierając oddziały handlowe i uruchomiliśmy produkcję części do montażu i prefabrykacji wentylacji i klimatyzacji.

Polaris jest wieloletnim producentem i importerem części i akcesoriów do produkcji i montażu wentylacji i klimatyzacji oraz systemów zamocowań. Nasi pracownicy zapewniają naszym Klientom sprawny i fachowy system sprzedaży. Dzięki naszej polityce handlowej zostaliśmy docenieni otrzymując w 2005 r. GAZELĘ BIZNESU przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się firmom. Kolejną nagrodą przyznaną nam w tej samej kategorii był GEPARD BIZNESU (2007). Otrzymaliśmy również certyfikat wiarygodności biznesowej za rok 2011, 2012, 2013, przyznawane przez wywiadownię gospodarczą D&B Poland.

 

Jesteśmy członkami różnych organizacji tj.:

Kujawsko Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców (od 2010 r.)
Kujawsko Pomorska Organizacja Pracodawców LEWIATAN (od 2013 r.)
Organizacja Rekomendacji Biznesowych BNI Polska (od 2013 r.)

Jesteśmy przedsiębiorstwem wdrażającym nowe technologie i innowacyjne systemy handlowe. Współpracujemy z kontrahentami z Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy, Łotwy, Litwy, Belgii, Indii i Chin. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie, tak aby sprostać wszystkim Państwa wymaganiom.

Nasze oddziały można znaleźć w: Bydgoszczy oraz Gdyni.

DLACZEGO MY?

Jakość -  dbamy o jakość naszej produkcji przy użyciu sprawdzonych i certyfikowanych produktów.
Cena - zapewniamy niskie ceny przy wysokim standardzie produktów.
Profesjonalizm -  wysoko kwalifikowany personel dostarcza zamówienia w terminie i na miejsce wyznaczone przez kontrahenta.
Gwarancja - na oferowane produkty dajemy pełną gwarancję.

 

 

 

 

POLARIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

realizuje projekt


"Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B"

- umowa o dofinansowanie Nr w ramach: UDA-POIG.08.02.00-04-072/13-00


Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013

Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki

Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B


Fundusze europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Fundusze europejskie dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.


Polaris Sp. z o.o.
85-833 Bydgoszcz, ul. Smoleńska 1B
tel. +48 52 372 79 21, fax. +48 52 363 06 64
office@polaris-group.eu
NIP 953-21-63-612


realizuje projekt
pt. "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B"


z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B


Niniejszy projekt stawia sobie za cel stworzenie systemu B2B pozwalającego zautomatyzować procesy biznesowe przez Polaris Sp. z o.o. we współpracy z Partnerami biznesowymi. Wykorzystanie nowoczesnej techniki informatycznej pozwoli zautomatyzować wszystkie dotychczasowe procesy biznesowe. Wzrośnie jakość obsługi oraz czas realizacji przetwarzanych danych. Projekt ma na celu zwiększenie efektywności komunikacji na linii Polaris Sp. z o.o. - Partnerzy. Zintegrowanie z Partnerem pozwoli na uzyskanie trwałej współpracy w efekcie pozwoli na uzyskanie przewagi nad konkurentami.


Zasięg: europejski

Umowa o dofinansowanie nr: UDA-POIG.08.02.00-04-072/13-00
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]