CENTRALA
ul. Smoleńska 1b, 85-833 Bydgoszcz
tel.: 52 372 79 21, 52 363 06 64
728 450 357, 606 907 891
office@polaris-group.eu

DYREKCJA
Jacek Fiałkowski
Dyrektor Generalny
j.fialkowski@polaris-group.eu

Tomasz Grajko
Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
t.grajko@polaris-group.eu

Karina Zając
Asystentka Zarządu
k.zajac@polaris-group.eu

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Telefon: 52 362 99 39
ksiegowosc@polaris-group.eu

DZIAŁ HANDLOWY - WENTYLACJA
Anna Czarnecka
a.czarnecka@polaris-group.eu
728 450 357

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Mirosław Grzybek
m.grzybek@polaris-group.eu
660 095 819

DZIAŁ WENTYLACJA
tel. 52 362 91 38 ; 883 352 904

Edward Kafarski
e.kafarski@polaris-group.eu

Maciej Matela
m.matela@polaris-group.eu

Godziny pracy:
pn - pt: 7:00 - 15:00

DZIAŁ REALIZACJI INWESTYCJI
Andrzej Biesek
a.biesek@polaris-group.eu
52 362 91 21; 606 907 891

SERWIS
serwis@polaris-group.eu
606 907 891 ; 883 352 907

ODDZIAŁ GDYNIA
ul.Chwaszczyńska 70, 81-571 Gdynia
tel. 58 629 61 22

Adrian Kujawski
a.kujawski@polaris-group.eu
600 527 280

Michał Kujawski
m.kujawski@polaris-group.eu
502 632 740

Godziny pracy:
pn - pt: 8:00 - 16:00



Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]